CIB. Agira z Malánek 21.12.2009 – 1.4.2015

 

Měl to být den plný radosti, tak jak to na aprílový bývá. Pro nás nejhorší den v životě. Navždy nás opustila naše milovaná holčička Agira.
Byla to první fenka, která se nám narodila a po dlouhém rozhodování pravě ona, která zůstala doma. Již od štěňátka jsem věděla, že to bude jedinečné zvíře, a taky že bylo. Každý den mě za doprovodu šílených hlasových projevů radostně vítala, doprovázela mě kamkoliv jsme se pohla, udělala pro mne vše. Dařilo se jí nejen na poli výstavním, kdy po každém vkročení do kruhu překypovala energií a chtěla vyhrát, ale také na poli pracovním, kde také bojovala a žádnou zkouškou se nenechala zastrašit.
Měly jsme spolu ještě velké plány, bohužel osud tomu chtěl jinak.
Po přibližně 16ti hodinách po večerním jídle, po ranní kontrole, kdy nevykazovala žádné známky problémů byla po poledni nalezena bez známek života – torze žaludku. Jak je možné, že i po takové dlouhé době po jidle a ikdyz je pes zavřený v boudě, tudíž s minimem pohybu se toto může stát?

Znamenala pro mne tolik, co si jen málokdo dokáže představit. Byla kus mne, jako mé dvojiče, ikdyž psí, dělala jsi mne šťastnou i v těch nejtěžších chvílích.
Moc ti Agirko děkuji za všechen čas, který jsem mohla strávit po tvém boku.

Nikdy na tebe nezapomeneme 

 

Vytvořilo studio Webdevel.